У медичному центрі «СМАЙЛИК ДЕНТАЛ КЛІНІК» створені зручні умови для перебування та очікування. Привітна атмосфера допомагає нашим пацієнтам почуватися у безпеці та комфорті
м. Львів,
вул. Торф'яна, 25а,
вул. Щирецька, 36, ТВК "Південний"
м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 5а
Дуже любимо вашу клініку і лікаря Марту. Дитина із задоволенням іде до вас на прийом та радо всім показує свої біленькі зуби. І все розкажуть, мультик включать, на ручці все попробують, після процедури щічки намалюють, нігтики також так ще й подарунок подарують) клас

Щиро дякуємо стоматології "Смайлик" за хороше лікування і атмосферу. За професійне лікування Ірина Мирославівній моїй донечці Тетяні і підхід до дітей. Окреме спасибі анастезіологу Андрію за хороше спілкування з дитиною і за проведення робочого контролю😍

Хочу щиро подякувати чудовим лікарям Марʼяні Дідовській та Марті Котур за неймовірно професійний і чуйний підхід до лікування зубчиків моєї донечки. Після невдалого досвіду в іншій клініці вона дуже боялася стоматологів, але завдяки вашій турботі, терпінню і лагідному ставленню, наш страхи зникає. Як каже донька вони мої любимі🫶 Дякуємо за ваші золоті руки, щирість і тепло, якими ви лікуєте не лише зуби, а й дитячі серця! Ви – справжні феї стоматології!

Донечці 3 роки 9 місяців пролікували усі зубки за один візит, ура. Це було загальне знечулення. Звичайно лікували спочатку без наркозу в іншій клініці, але донечка не дозволила зробити це добре. Потім дві спроби лікування із закись азотом, не захотіла довше 5 хв дихати маскою.Тому залишилась надія на "лікування уві сні". В донечки залишились позитивні враження, вона дуже гарно прокинулась після наркозу, я такого не очікувала. Лікар Котур Марта дуже чуйна до діток і людяна до батьків. Лікар-анестезіолог, Тарас-професіонал своєї справи. Дякуємо🫶

Ми завжди раді вам у зручний час. Попередній запис — обов’язковий
Понеділок – П’ятниця:09:00 - 19:00
Субота:09:00 - 18:00
Неділя:Вихідний

