Shopping cart

У медичному центрі «СМАЙЛИК ДЕНТАЛ КЛІНІК» створені зручні умови для перебування та очікування. Привітна атмосфера допомагає нашим пацієнтам почуватися у безпеці та комфорті

Відгуки

Дуже любимо вашу клініку і лікаря Марту. Дитина із задоволенням іде до вас на прийом та радо всім показує свої біленькі зуби. І все розкажуть, мультик включать, на ручці все попробують, після процедури щічки намалюють, нігтики також так ще й подарунок подарують) клас

tooth

Tanya Matruk

Щиро дякуємо стоматології "Смайлик" за хороше лікування і атмосферу. За професійне лікування Ірина Мирославівній моїй донечці Тетяні і підхід до дітей. Окреме спасибі анастезіологу Андрію за хороше спілкування з дитиною і за проведення робочого контролю😍

tooth

Юлія Чайківська

Хочу щиро подякувати чудовим лікарям Марʼяні Дідовській та Марті Котур за неймовірно професійний і чуйний підхід до лікування зубчиків моєї донечки. Після невдалого досвіду в іншій клініці вона дуже боялася стоматологів, але завдяки вашій турботі, терпінню і лагідному ставленню, наш страхи зникає. Як каже донька вони мої любимі🫶 Дякуємо за ваші золоті руки, щирість і тепло, якими ви лікуєте не лише зуби, а й дитячі серця! Ви – справжні феї стоматології!

tooth

Iryna Maman

Донечці 3 роки 9 місяців пролікували усі зубки за один візит, ура. Це було загальне знечулення. Звичайно лікували спочатку без наркозу в іншій клініці, але донечка не дозволила зробити це добре. Потім дві спроби лікування із закись азотом, не захотіла довше 5 хв дихати маскою.Тому залишилась надія на "лікування уві сні". В донечки залишились позитивні враження, вона дуже гарно прокинулась після наркозу, я такого не очікувала. Лікар Котур Марта дуже чуйна до діток і людяна до батьків. Лікар-анестезіолог, Тарас-професіонал своєї справи. Дякуємо🫶

tooth

Святослава Сколоздра

4.4
На основі 135 відгуків
powered by Google
Не задоволені зовсім : чекали на візит 2 тижня : подивились, показали 2 дирки, про які ми і так знали, ні гігієни ні чистки не зробили, хотіли почати лікування, а вони не можуть, аж на наступний візит, на який запис знов через 2 тижня. Заплатили 600 грн, вийшли з тим чим зайшли😥
Відповідь від власника 13:45 08 Jun 25
Дякуємо за відгук. Провівши аналіз та опитування щодо ситуації, яку ви описуєте, просимо надати більше інформації (прізвище та їм’я пацієнта, прізвище та імʼя лікар, дату і час візиту), щоб ми могли надати відповідь, оскільки самостійно не можемо зорієнтуватись. Дякуємо
Лікарка Марта Котур — це любов♥️ Гарний і чуйний підхід до дитини. Загалом персонал приємний, перебувати у клініці комфортно.
Tanya Matruk
12:24 12 May 25
Дуже любимо вашу клініку і лікаря Марту. Дитина із задоволенням іде до вас на прийом та радо всім показує свої біленькі зуби. І все розкажуть, мультик включать, на ручці все попробують, після процедури щічки намалюють, нігтики також так ще й подарунок подарують) клас
Відповідь від власника 12:35 12 May 25
Дякуємо за теплі слова🙂
Лікували зубки під загальною анестезією, дитині було 2,5 рочки. Була дуже складна ситуація і лікування проходило декілька годин. За лікуванням можна було слідкувати на планшеті, що дійсно заспокоювало. Все пройшло чудово! Дякуємо Ірині Репета та всій команді. Вже минув рік і проблем наразі не виникало. Кожні 3 місяці ходимо до Ірини на гігієнічну чистку.

Старша дитина лікує свої зубки у Марти Котур. До цього мали травматичний досвід, але Марта знайшла до нього підхід і він тепер іде з задоволенням, наче в гості 🙂

Також подобається ортодонт Вікторія. Теж дуже нам допомогла з зубками , а також чудово знаходить підхід до діток.
Відповідь від власника 12:36 12 May 25
Дякуємо за теплі слова🙂
Хочу подякувати за лікування доньки.
Лікували 8 зубчиків під загальною анестезією. Лікарем була Репета Ірина, анестезіолог Андрій Галян.

За три дні до лікування анестезіолог зв’язався зі мною, розповів всі деталі, проінформував про підготовку до знечулення.

Після лікування пані Ірина завжди була на зв’язку, відповідала на всі питання, телефонувала ,щоб уточнити стан доньки. Дуже чуйна і професійна лікарка!
Відповідь від власника 17:08 08 May 25
Дякуємо за теплий відгук🙂 Міцного здоров’я бажаємо
Iryna Maman
16:19 17 Apr 25
Хочу щиро подякувати чудовим лікарям Марʼяні Дідовській та Марті Котур за неймовірно професійний і чуйний підхід до лікування зубчиків моєї донечки. Після невдалого досвіду в іншій клініці вона дуже боялася стоматологів, але завдяки вашій турботі, терпінню і лагідному ставленню, наш страхи зникає.
Як каже донька вони мої любимі🫶

Дякуємо за ваші золоті руки, щирість і тепло, якими ви лікуєте не лише зуби, а й дитячі серця! Ви – справжні феї стоматології!
Відповідь від власника 17:09 08 May 25
Дякуємо за теплий відгук 🙂і сподіваємось на подальшу дружбу
Дуже переживали і ретельно обирали клініку щоб полікувати зубки своїй доньці і обрали Смайлик і лікаря пані Ірину Репету. Робили зубки під загальною анестезією . Процедура була максимально під контролем. Дуже відповідальний анестезіолог . Прекрасне відношення, чудова робота пані Ірини , зубки не турбують .
Відповідь від власника 17:10 08 May 25
Дякуємо за теплі слова🙂 Бажаємо міцного здоровʼя
Доброго дня! Більше аніж задоволена, все на вищому рівні, кваліфіковані лікарі, приємний персонал.
Відповідь від власника 08:59 02 Apr 25
Дякуємо за теплі слова😁
Надія Умриш
16:06 24 Mar 25
Лікуємо зубки з 5 років у Іринки Репети. Дуже хороший спеціаліст. Рекомендую.
Відповідь від власника 12:47 24 Mar 25
Дякуємо за високу оцінку 🙂
Діана Федак
10:03 13 Mar 25
Дуже задоволена візитом у стоматологічну клініку «СМАЙЛИК «. Вміють знайти підхід до дитини, дитина взагалі не відчувала страху, а вільно йшла на контакт. Звертались по рекомендаціях до Котур Марти і дуже задоволені залишились .🫶
І подаруночки для діток це дуже круто😍
Відповідь від власника 12:47 24 Mar 25
Дякуємо за теплі слова🙂

Графік роботи

Ми завжди раді вам у зручний час. Попередній запис — обов’язковий

Понеділок – П’ятниця:09:00 - 19:00

Субота:09:00 - 18:00

Неділя:Вихідний

shhyreczka
2 1

Запис на прийом